Tampa mouse lojrash
Tampa mouse lojrash
Tampa mouse lojrash
Tampa mouse lojrash
Tampa mouse lojrash
Tampa mouse lojrash
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Tampa mouse lojrash
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Tampa mouse lojrash
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Tampa mouse lojrash
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Tampa mouse lojrash
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Tampa mouse lojrash
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Tampa mouse lojrash

Tampa mouse lojrash

Çmimi i rregullt
€29,99
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€29,99
Çmimi i rregullt
E shitur
Çmimi për njësi
per 

Mausi i programueshëm i lojërave Qware Tampa me dizajn huall mjalti ka 8 butona dhe një rrotë rrotullimi. Për më tepër, ka një ndriçim automatik RGB dhe është i rregullueshëm deri në 7200 DPI, gjë që përmirëson shpejtësinë dhe saktësinë. Kablloja është 1,8 metra e gjatë.

SPECIFIKIMET
Lloji i pajisjes: Maus lojrash
Platforma e mbështetur: PC, Mac (me lidhës USB)
Rezolucioni maksimal: 7200 dpi
Transferimi i sinjalit: Wired
Numri i tasteve funksionale: 8
Hyrja e sinjalit: Optik me dioda lazer
Rrota e lëvizjes: Po
Lloji i lëvizjes: i rregullueshëm
Bluetooth: jo
Lidhjet: USB
Karkues përfshihen: jo
Programueshëm Po
RGB-LED: po


KARAKTERISTIKAT E PËRGJITHSHME
Sistemet operative të mbështetura: Windows 7, 8 dhe 10
Gjatësia e kabllit lidhës: 1,8 m
Gjerësia (mausi): 7,3 cm
lartësia (mausi): 4,1 cm
Thellësia (miu): 13 cm
Pesha (mausi): 115 g
Ngjyra: E zezë
Garancia e prodhuesit : 24 muaj
Numri i pjesës së prodhuesit (MPN): QW GMM-4200

Shkarko softuerin e programimit këtu:
Shkarko

Manual