Paketa e lojërave
Paketa e lojërave
Paketa e lojërave
Paketa e lojërave
Paketa e lojërave
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Paketa e lojërave
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Paketa e lojërave
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Paketa e lojërave
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Paketa e lojërave
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Paketa e lojërave

Paketa e lojërave

Çmimi i rregullt
€49,99
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€49,99
Çmimi i rregullt
E shitur
Çmimi për njësi
per 

Pakoja e lojërave Qware e përshtatshme për PS4 është një paketë lojrash si për lojtarin fillestar ashtu edhe për atë profesionist. Së bashku me kufjet, karikuesin, dorezat dhe kabllon e karikimit, keni një komplet të plotë për ps4 në një komplet. Kufjet me tela janë të lidhura me një fole 3,5 mm. Kufjet kanë një kabllo që është jo më pak se 2 metra e gjatë dhe ka jastëkë të butë veshësh që sigurojnë orë të tëra rehati. Falë lidhjes universale, kufjet janë gjithashtu të përshtatshme për Xbox One dhe PC dhe me mikrofonin e integruar mund të komunikoni lehtësisht me shokët tuaj të skuadrës.

Mbërthimet ofrojnë kontroll shtesë në kontrolluesin tuaj, kështu që nuk rrëshqitni levën tuaj. Kablloja dhe karikuesi sigurojnë që kontrollorët tuaj të mos jenë kurrë bosh dhe të mund të luani pafund.

SPECIFIKIMET
Lloji i pajisjes: Kufje lojërash, karikues, kabllo, kapëse
I përshtatshëm për: PS4
Lidhjet: 3,5 mm

KARAKTERISTIKAT E PËRGJITHSHME
Ngjyra: E zezë
Numri i pjesës së prodhuesit (MPN): QW PS4-9500