Kufje lojërash Pro
Kufje lojërash Pro
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Kufje lojërash Pro
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Kufje lojërash Pro

Kufje lojërash Pro

Çmimi i rregullt
€19,99
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€19,99
Çmimi i rregullt
E shitur
Çmimi për njësi
per 

Përdorni kufjet Qware Gaming të përshtatshme për PS4 për të shijuar tingujt e lojërave tuaja dhe për të komunikuar me miqtë tuaj. Kufjet kanë një mikrofon të rregullueshëm, një kabllo 3 metra dhe kontroll të integruar të volumit për të rregulluar lehtësisht tingullin. Përveç kësaj, jastëkët e butë të veshit i bëjnë kufjet të rehatshme për t'u mbajtur për periudha të gjata kohore. Për më tepër, mund të lidhni lehtësisht kufjet me kontrolluesin tuaj DualShock dhe anulimi i integruar i zhurmës siguron regjistrim më të mirë audio.

SPECIFIKIMET
Lloji i pajisjes: Kufje lojërash
Platforma e mbështetur: PlayStation 4
Lidhjet : fole 3,5 mm

KARAKTERISTIKAT E PËRGJITHSHME
Gjatësia e kabllit lidhës 3 m
Ngjyra: E zezë
Numri i pjesës së prodhuesit (MPN): QW PS4-5060