Miu i lojrave Fresno
Miu i lojrave Fresno
Miu i lojrave Fresno
Miu i lojrave Fresno
Miu i lojrave Fresno
Miu i lojrave Fresno
Miu i lojrave Fresno
Miu i lojrave Fresno
 • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Miu i lojrave Fresno
 • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Miu i lojrave Fresno
 • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Miu i lojrave Fresno
 • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Miu i lojrave Fresno
 • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Miu i lojrave Fresno
 • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Miu i lojrave Fresno
 • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Miu i lojrave Fresno
 • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Miu i lojrave Fresno

Miu i lojrave Fresno

Çmimi i rregullt
€49,99
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€49,99
Çmimi i rregullt
E shitur
Çmimi për njësi
per 

Maus lojërash të rehatshme Bluetooth®/me shumë lidhje me valë, me bateri të integruar të rikarikueshme (1000 mAh), 8 butona, sensor lazer me precizion të lartë, RGB-LED dhe kabllo të shkëputshme.

 • Butoni i rregullueshëm dpi: zgjidhni 800-1600-2400-3200 dpi.
 • Funksioni me shumë lidhje: 2.4 GHz + BT3.0 + BT5.0, mund të lidhë 3 pajisje.
 • 8 butona të përgjegjshëm duke përfshirë navigimin anësor (para dhe prapa) dhe rrotën e lëvizjes.
 • Dizajn ergonomik me veshje të butë gome.
 • Bluetooth®/maus me valë, bateri e integruar e rikarikueshme (1000 mAh).
 • kabllo e zezë 1 metër me lidhës USB.
 • Logoja e ndriçuar RGBSPECIFIKIMET

Lloji i pajisjes: Miu i lojës
Platforma e mbështetur: PC, Mac (me lidhës USB) ose Bluetooth.
Rezolucioni maksimal: 800-1600-2400- 3200 dpi
Transmetimi i sinjalit: Wireless
Multi-lidhje: Mundësia e lidhjeve të shumta
Numri i tasteve funksionale: 8
Hyrja e sinjalit: Optik me dioda lazer
Rrota e lëvizjes: Po
Lloji i lëvizjes : I rregullueshëm
Bluetooth: po
Lidhjet: USB
Karkues i përfshirë: po
I përshtatshëm për përdoruesit mëngjarash: jo

KARAKTERISTIKAT E PËRGJITHSHME

Bateria: 1 x 1000 mAh
Sistemet operative të mbështetura: Windows 7, 8 dhe 10 & Mac
Gjerësia (miu): 7,9 cm
Lartësia (mausi): 4,0 cm
Thellësia (miu): 13,0 cm
Pesha (miu): 114 g
Ngjyra: E zezë
Garancia e prodhuesit: 24 muaj
Numri i pjesës së prodhuesit (MPN): QW GMM-5880