Lincoln mouse wireless - Zi
Lincoln mouse wireless - Zi
Lincoln mouse wireless - Zi
Lincoln mouse wireless - Zi
 • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Lincoln mouse wireless - Zi
 • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Lincoln mouse wireless - Zi
 • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Lincoln mouse wireless - Zi
 • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Lincoln mouse wireless - Zi

Lincoln mouse wireless - Zi

Çmimi i rregullt
€29,99
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€29,99
Çmimi i rregullt
E shitur
Çmimi për njësi
per 

Ky maus i avancuar Bluetooth®/wireless ofron rehati dhe funksionalitet të lartë në një dizajn elegant dhe të bukur. Karakteristika kryesore e pa tel me shumë lidhje ju lejon të lidhni dhe të ndërroni deri në 3 pajisje njëkohësisht (çiftim automatik).

 • Butoni i rregullueshëm DPI: zgjidhni 1000/1600/2400 DPI.
 • Funksioni me shumë lidhje: 2.4 GHz + BT3.0 + BT5.0, mund të lidhë deri në 3 pajisje.
 • Ndërron automatikisht mes shumë pajisjeve.
 • 6 butona duke përfshirë navigimin anësor (përpara dhe prapa) dhe rrotën e lëvizjes.
 • Dizajn ergonomik me prekje të rehatshme me dorë.
 • Përfshirë marrës Nano USB.


  SPECIFIKIMET

  Lloji i pajisjes: miu i zyrës
  Platforma e mbështetur: PC, Mac (me lidhje USB) ose Bluetooth
  Rezolucioni maksimal: 1000-1600-2400 dpi
  Transferimi i sinjalit: me valë | br>Lidhjet: USB
  I përshtatshëm për përdoruesit e majtë: jo

  KARAKTERISTIKAT E PËRGJITHSHME

  Bateria: 1 x Bateri AA
  Sistemet operative të mbështetura: Windows 7, 8 dhe 10 & Mac.
  Gjerësia (miu): 7,7 cm
  Lartësia (mausi): 5,0 cm
  Thellësia (miu): 11,8 cm
  Pesha (miu): 102 g
  Ngjyra: E zezë
  Garancia e prodhuesit: 24 muaj
  Numri i pjesës së prodhuesit (MPN): QW PCM-240