Xhami i kalbur
Xhami i kalbur
Xhami i kalbur
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Xhami i kalbur
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Xhami i kalbur
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Xhami i kalbur

Xhami i kalbur

Çmimi i rregullt
€11,99
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€11,99
Çmimi i rregullt
E shitur
Çmimi për njësi
per 

Mbroni ekranin e Nintendo Switch tuaj me këtë mbrojtës të ekranit të lojërave Qware. Mbrojtësi është bërë nga xhami i kalitur me cilësi të lartë, duke mbrojtur ekranin e Switch-it tuaj nga gërvishtjet, njollat ​​dhe njollat. Aksesori vjen me një leckë pastrimi, aplikohet lehtë dhe ruan funksionalitetin e ekranit me prekje.

SPECIFIKIMET
Lloji i produktit: Mbrojtësi i ekranit
Materiali: Plastike
Ngjyra: Transparente
Numri i pjesës së prodhuesit (MPN): QW NSW-8000
Nintendo Switch nuk përfshihet.