Kapëse gishtash të serisë X/S
Kapëse gishtash të serisë X/S
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Kapëse gishtash të serisë X/S
  • Ngarko imazhin në shikuesin e Galerisë, Kapëse gishtash të serisë X/S

Kapëse gishtash të serisë X/S

Çmimi i rregullt
€7,99
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€7,99
Çmimi i rregullt
E shitur
Çmimi për njësi
per 

- Personalizoni kontrolluesin(ët) tuaj me kapele të përmirësuara të dorezës së kontrolluesit për shkopinj analoge
- Kapakët janë të përshtatshëm për kontrolluesin XboxTM
- Lehtë për t'u ngjitur dhe hequr në çdo kohë
< /p>

- Dy nga çdo ngjyrë: e zezë, jeshile, gri dhe e bardhë